Finanse

Creditreform Polska oceniła najbardziej wiarygodne firmy

Creditreform Polska oceniła najbardziej wiarygodne firmy funkcjonujące w polsko-niemieckiej przestrzeni gospodarczej.

Znana w Polsce i na świecie wywiadownia gospodarcza w okresie od października do listopada 2015 roku zorganizowała wśród członków Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK)  konkurs „Wiarygodni w Biznesie”.  Jego celem była ocena wiarygodności płatniczej firm.

Uczestnicy mogli zgłaszać się do Konkursu poprzez wypełnienie formularza na dedykowanej podstronie internetowej organizatora.  W oparciu o dane przesłane przez Uczestników oraz dane pozyskane z innych, ogólnodostępnych źródeł,  Creditreform opracował raporty o wiarygodności płatniczej Uczestników według standardowej procedury, której celem jest obliczenie ratingu Creditreform, tzw. Indeksu Zdolności Płatniczej.

Na tej postawie został opracowany ranking zgłoszonych firm.

Unikatowe Certyfikaty Wiarygodności Płatniczej wraz z listem gratulacyjnym od Prezesa Zarządu firmy Creditreform Polska Sp z o. otrzymały: Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych PRO NOVUM Sp. z o.o., ECOVIS SYSTEM REWIDENT Sp. z o.o. oraz LUBCON POLSKA Sp. z o.o.

Certyfikaty Wiarygodności otrzymały: TARGI KIELCE S.A., KAMPMANN POLSKA Sp. z o.o., KAJIMA POLAND Sp. z o.o., ANTAL INTERNATIONAL Sp. z o.o., HOCH Systemy Kominowe Maciej Buczek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BROLAM Sp. z o.o., A1 EUROPE Sp. z o.o., DAKU INTERNATIONAL Sp. z o.o., ENERGOMIX Sp. z o.o., PRONAR Sp. z o.o., MONDI POLSKA AGENCJA PRACY Sp. z o.o., ALUSHIP TECHNOLOGY Sp. z o.o., BUDOSPRZĘT Sp. z o.o., HERDING POLSKA Sp. z o.o., BORYSZEW SA (dawniej: Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina), OPTOHOUSE Sp. z o.o., CRONIMET PL Sp. z o.o. oraz BITO POLSKA Sp. z o.o.

Więcej informacji o Konkursie „Wiarygodni w Biznesie” można przeczytać na stronie http://www.creditreform.pl/wiarygodni2015

Rekomendowane

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz Login