Wydarzenia

Już wkrótce Zjazd Firm Zarządzania Wierzytelnościami!

Szanowni Państwo,

spieszymy z informacją, że rozpoczęliśmy przygotowania do tegorocznego Zjazdu Firm Zarządzania Wierzytelnościami, organizowanego przez Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami.

Wydarzenie to w tym roku odbędzie się

8-10 czerwca w hotelu Czarny Potok Resort & Spa w Krynicy Zdroju.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku i Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy zorganizować czas i miejsce do spotkania, wymiany poglądów i doświadczeń przedstawicieli firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami. Formuła tegorocznego zjazdu umożliwi podmiotom zewnętrznym wzięcie udziału w tym wydarzeniu oraz pozwoli im lepiej zapoznać się ze sposobami działalności i celami naszej organizacji.

Wierzymy, że taka sposobność przyczyni się do integracji środowiska branżowego oraz do upowszechnienia kodeksu dobrych praktyk proklamowanego przez Związek i wszystkich jego członków.

Możemy zdradzić, że pierwszy dzień zjazdu przeznaczony będzie ważnym dyskusjom na tematy związane między innymi z:

  1. Opracowaniem stanowisk firm zarządzania wierzytelnościami w sprawie nowych przepisów związanych z egzekucją komorniczą.
  2. Licencjonowaniem działalności windykacyjnej.
  3. Powołaniem przy PZZW centrum pomocy informacyjnej dla osób borykających się z problemami płatniczymi.
  4. Wpływem nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych na działalność związkową.
  5. Omówieniem projektu dotyczącego skrócenia okresu przedawnień wierzytelności.

W dalszej części odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, które przyniesie konkluzje niezbędne dla rozwoju organizacji i branży w ogóle. Zwieńczeniem obrad będzie uroczysta kolacja.

Drugi dzień zjazdu to okazja do wymiany poglądów, doświadczeń, dyskusji i integracji.

W corocznych Zjazdach udział biorą nie tylko członkowie Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, ale też reprezentanci firm windykacyjnych, biur informacji gospodarczej, wywiadu gospodarczego, giełd wierzytelności, a także przedstawiciele mediów.

Zjazd Firm Zarządzania Wierzytelnościami jest doskonałą możliwością do spotkania w znamienitym gronie oraz pretekstem do rozmów na tematy związane z rynkiem zarządzania wierzytelnościami, misją i celami branży. Zarząd Związku jak co roku przewiduje liczne atrakcje, które do ostatniej chwili pozostają dla uczestników tajemnicą.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Zjeździe Firm Zarządzania Wierzytelnościami – do zapoznania przedstawicieli nowo zrzeszonych firm, kreatywnie spędzonego czasu i poszerzenia kontaktów biznesowych!

Polecamy do obejrzenia relację z ubiegłorocznego zjazdu Członków PZZW http://www.makalu-group.pl/pl/walne-zgromadzenie-czlonkow-pzw-2016/ oraz zachęcamy do rejestracji na Zjazd Firm Zarządzania Wierzytelnościami w 2017!

Szczegóły wydarzenia, warunki uczestnictwa oraz rejestracja dostępne pod adresem:

biuro@pzzw.pl ; marketing@pzzw.pl

Rekomendowane

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz Login